Roma – Inter 2-2 golovi Pellegrinija, Skrinjara, Hakimija i Mancinija

0
48
Džeko i Lukaku

ROMA i Inter na Stadio Olimpicu u Rimu igrali su utakmicu 17. kola talijanske Serie A, a rezultat je odigran neriješeno 2-2.

Roma je povela već u 17. minuti kada je Henrih Mhitarjan namjesto pogodak svom mladom kolegi Pellegriniju, ali Inter se vratio u drugom dijelu.

Prvo je Skriniar zabio nakon kornera koji je s desne strane savršeno izveo Brozović. Lopta je pod idealnim kutem doletjela do stopera Intera koji je mirno zabio za izjednačenje.

Preokret je donio gol Hakimija, koji je ponovno stvorio hrvatski veznjak. Brozović je primio loptu na sredini terena nakon što je lijepo ušao u prostor koji je otvorila obrana Rome i onda je proigrao Hakimija na desnoj strani.

Marokanac se na rubu kaznenog prostora namjestio na lijevu nogu i krasno pogodio pored nemoćnog vratara Rome za vodstvo Intera.

Nakon velikog pritiska Rome, Gonzalo Villar je pronašao Mancinija koji zabija glavom za izjednačenje koje se na kraju ispostavilo bio i konačni rezultat ove utakmice.

Edin Džeko odigrao je solidan meč imao nekoliko dobrih prilika i dodavanja no nije se uspio upisati u strijelce, meč je napustio u 89 minuti a zamjenio ga je Borja Mayoral.